6277
Homeglass İmalat ve Tamir Hizmetleri
Pencere, Kapı ve Balkon Ürünlerine Ait Tamir İşlemleri
Katlanır Balkon Sistemleri, Kış Bahçesi İmalatı ve Tamiri
Duşakabin İmalatı ve Tamiri
Dekoratif Ayna, Çerçeve İmalatı ve Tamiri
Dış Cephe Giydirme İmalatı ve Tamiri

Üretim, Satış, Montaj Hizmetleri

Homeglass olarak birçok ürünün imalatını, satışını ve montajını yapmaktayız. Kalite, estetik, şıklık ve tasarımı bir arada tutan modeller üretmekteyiz. Günlük yaşamın parçası olan kapı, pencere, balkon, duşakabin, masa, sehpa, çerçeve, ofis bölmeleri, kış bahçesi, katlanır balkon sistemleri, dış cephe, cam kapı, ayna gibi ürünlerin camlarını üretmekteyiz. Bu ürünlerin ister 4 mm cam, ister 20 mm cam her incelik ve kalınlıkta camlarının imalatını yapmaktayız.

Aynı zamanda dekoratif cam dediğimiz desenli duşakabin camı, cam kapı camları, ofis camlarını istediğiniz model ve renkte üretiyoruz.

Özellik olarak düz, temperli, lamine, bombeli cam gibi bir çok yapıda camları isteğinizde üründe kullanıyor, sizlerin isteği doğrultusunda yapıyoruz.

Desenli, dekoratif camların yoğun olarak kullanıldığı duşakabinler, oda kapıları, ofis bölmeleri istediğiniz ölçüde, desende, modelde üretilmektedir. Cam desen ve cam model kataloğu ile ücretsiz olarak servis imkanı sunmaktayız.

Dış cephe camlama sistemlerinde kullandığımız aynalı camları, renkli camları işyerinizin, şirketinizin, yapılarınızın dış cephesine cam giydirmesini yapıyoruz.

Market, şarküteri ve benzeri yerlerde yoğun olarak kullanılan bombeli camları, istenilen kavis, oval ve ölçülerde üretiyoruz.

Isı cam sistemleri dediğimiz özellikli ürünler üretmekteyiz. Pvc alüminyum pencere ve kapı sistemlerinde yoğunlukla kullanılan bu model camlara doğalgaz, banyo menfez açma işlemleride uygulanmaktadır.

Dekoratif aynalar evimizde, işyerimizde şıklık, tasarımsal olarak vazgeçilmez bir görüntü oluşturmaktadır. Homeglass olarak her model çerçeve tipinde dekoratif ayna, varak ayna üretmekteyiz. E-Katalog bölümünden dekoratif ayna ve çerçeve modellerine bakabilir ve beğenebilirsiniz.

Ürettiğimiz ürünlerde kullanıdığımız malzemenin çevre duyarlılığı, geri dönüşüm gibi hassas durumlarına dikkat etmekteyiz. Kullandığımız malzemeler ISO, TSE kalite ve güvencesine sahip, garantili ve uzun ömürlüdür. Montaj ustalarımız, çıraklarımız mesleki eğitimli, iş güvenliği mevzuatlarına uygundur.

Bizlere camın her unsuruna ait fiyat, imalat, satış, montaj işlemleri için ulaşabilirsiniz. Yerinde ücretsiz keşifle sizleri bilgilendiriyoruz.

Homeglass Camcı
TEL: 0212 693 03 03


Cam Tamiri Hizmetleri

Üretim, Satış ve Montaj Yaptığımız Ürünler