6277
Homeglass İmalat ve Tamir Hizmetleri
Pencere, Kapı ve Balkon Ürünlerine Ait Tamir İşlemleri
Katlanır Balkon Sistemleri, Kış Bahçesi İmalatı ve Tamiri
Duşakabin İmalatı ve Tamiri
Dekoratif Ayna, Çerçeve İmalatı ve Tamiri
Dış Cephe Giydirme İmalatı ve Tamiri

Tamir Hizmetleri

Bugün ev, işyeri, ofis, yazlık, restaurant gibi yerlerde, gündelik yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olan, işlevsellik olarak gündelik yaşamımızı kolaylaştıran kapı, pencere, balkon, duşakabin, masa, sehpa, çerçeve, ofis bölmeleri, kış bahçesi, katlanır balkon sistemleri, dış cephe, cam kapı, ayna gibi ürünlerin camları, günlük yaşamda sıklıkla kullanılması nedeniyle kırılmaktadır. Bu cam kırılmaları bir çok görünmez kaza, çarpma, darbe ve benzeri bir çok nedenlerden kaynaklanmaktadır. Tamir edilmemeleri durumunda yine görünmez kaza, çarpma, darbe ve benzeri bir çok nedenlerden dolayı sağlık açısından ciddi yaralanma risklerinide beraberinde getirecektir.

Homeglass olarak kapı, pencere, balkon, duşakabin, masa, sehpa, çerçeve, ofis bölmeleri, kış bahçesi, katlanır balkon sistemleri, dış cephe, cam kapı, ayna gibi ürünlerin cam tamiri hizmetlerini garantili, kaliteli, sorunsuz olarak yerine getirmekteyiz. Aynı zamanda her kalınlıkta cam, ısıcam sistemlerine menfez açılmaktadır. Bozulan ve kırılan ürünlerinize ait her türlü yedek parça, hammadde ve malzeme stoklarımızda mevcuttur. Malzeme ve ürün tedariği konusunda geniş bir yelpazeye sahip olup, hizmet vermekteyiz.

Kırık camın kalınlığı, rengi, modeli, deseni niteliği farketmeden eski camınızla aynı olacak şekilde tamir ediyoruz. Kırılan, çatlayan camlarınız ister düz cam, ister lamine cam, ister temperli cam ister bombeli cam olsun, tüm cam tamiri işleriniz istediğiniz özellikte tamir edilir.

Kullandığımız malzeme ISO, TSE kalite ve güvencesine uygundur. Kendi uzmanlık alanlarında uzmanlaşmış ustalarımız her türlü mesleki eğitimden geçmiş, mesleki yeterlilik belgesine sahiptir. Tamir işlerinde görevli usta ve çıraklarımız iş güvenliği eğitimi mevzuatına göre çalışmaktadır.

Bizlere cam tamiri işleriniz için her zaman ulaşabilir, yerinde ücretsiz keşif için servis isteyebilirsiniz. Her türlü yedek parça ve malzeme için telefondan sipariş verebilirsiniz. Homeglass kalitesi, güvencesiyle sizlere daha iyi hizmet vermek için bizlere şimdi ulaşabilirsiniz.

Homeglass Camcı
TEL: 0212 693 03 03

Cam Tamiri Hizmetleri

Üretim, Satış ve Montaj Yaptığımız Ürünler